Nowości pełne Poésie®

6 nowych rodzajów saszetek DÉLI SAUCE z naturalnymi kawałkami mięsa i ryby w bardzo delikatnym sosie będą źródłem czystej przyjemności.

Nawet najmniejsze tygrysy pokojowe znajdą w tej serii coś dla siebie, ponieważ z uwzględnieniem ich potrzeb i upodobań zbilansowano dwa rodzaje karmy dla kocich juniorów.

Tylko to najlepsze dla szczęśliwego życia kotów

Receptury bez cukru i konserwantów

Smaczne 85-gramowe menu w miseczce w kształcie serca, mus w puszce i pyszne rodzaje saszetek DÉLI SAUCE zostały optymalnie dostosowane do fizjologicznych potrzeb żywienia kotów i przekonują swoją najwyższą jakością, która została zachowana dzięki racjonalnemu procesowi produkcji.

Poésie dla wymagających pyszczków!

Powiedz to z Poésie®

Czasami są wierne i przyjacielskie, bywają jednak także zdystansowane i uparte - koty to zwierzęta z charakterem, chodzące własnymi ścieżkami. Właśnie dlatego je kochamy! Wybór odpowiedniej mokrej karmy to jednak trudne zadanie zespołowe.
Zrównoważone żywienie to jeden z najważniejszych czynników zdrowego życia kotów, a Poésie® da im nie tylko to, ale również rozpieści Twojego tygrysa pokojowego urzekająco dobrym smakiem. Dla każdego kota smakuje jak poemat! Kęs za kęsem Twój ukochany pupil będzie czuł coraz bardziej, że znalazłeś dla niego to najlepsze.

Poésie® – porcja sympatii każdego dnia. Zbuduje niezwykłą więź z Twoim kotem, która potrwa całe życie.

Webdesign, Magento, TYPO3, Programmierung, Hosting, SEO: iunctim Medienagentur Bremen