Nasza filozofia firmowa

Wizja

Rozumiemy wewnętrzną więź pomiędzy człowiekiem a zwierzęciem i chcemy każdego dnia wzmacniać to wspólne „coś” między nimi. W każdym domu, w którym mieszka zwierzę i na całym świecie.

W zupełnej zgodności z przekazem naszej marki - Vitakraft. Z miłością.

 

Misja

Z pasją i empatią na potrzeby zwierząt domowych oraz ich właścicieli rozwijamy, produkujemy i sprzedajemy innowacyjne produkty najwyższej jakości, dostosowane do ich potrzeb. Dzięki zrównoważonym procedurom przyczyniamy się do zachowania istotnych dla życia bogactw naturalnych.

Na całym świecie każdego dnia wspieramy w ten sposób odpowiedzialne, pełne miłości i odpowiednie dla gatunku odżywianie i hodowlę zwierząt domowych. Już od kilku generacji wspieramy tym samym ten niezwykle ważny związek i pełnowartościowe wspólne życie człowieka i zwierzęcia.

 

Wartości

Doskonała wydajność, partnerska praca, innowacyjna siła i odpowiedzialne podejście - to filary, na których oparte są wartości naszej firmy.

Wartości te stanowią podstawę i wskazują kierunek naszego myślenia i postępowania oraz pomagają nam rozwijać się i rosnąć - jako indywidualne osobowości, jak również jako firma.

 

Webdesign, Magento, TYPO3, Programmierung, Hosting, SEO: iunctim Medienagentur Bremen