Vitakraft – zwierzęta domowe są naszą pasją.

Vitakraft - od małego sprzedawcy detalicznego aż po międzynarodowego sprzedawcę karmy dla zwierząt. To, co rozpoczęło się 180 lat temu, gdy otwarto mały sklepik z karmą w wiosce Heiligenrode niedaleko Bremy w Niemczech, z czasem przekształciło się w jedną z najlepiej prosperujących firm w branży zoologicznej. Od samego początku nasza filozofia oraz działalność naszej firmy była prowadzona zgodnie z jedną, główną zasadą: „Z miłości do zwierząt“. Na całym świecie ponad 2 000 pracowników produkuje i sprzedaje dziennie ponad 1,2 milionów wysokiej jakości produktów Vitakraft.

Vitakraft reprezentują lokalne firmy w 19 krajach na całym świecie.

Vitakraft. Z miłością.

Markę Vitakraft® zna ponad 90% hodowców w Niemczech, natomiast jej znajomość za granicą wciąż wzrasta. Nie dzieje się tak przez przypadek - jest to wynikiem ciężkiej pracy naszych wykwalifikowanych pracowników i ich zainteresowania ukierunkowanego na dobro zwierząt domowych. Nasze starania wraz ze szczególnym zrozumieniem potrzeb poszczególnych zwierząt domowych to podstawa zaufania, którym obdarzają firmę Vitakraft® hodowcy. Naszym priorytetem w firmie Vitakraft jest rozwój i produkcja innowacyjnych produktów wysokiej jakości. W ten sposób zapewniamy, by wszystkie zwierzęta domowe otrzymały idealnie dostosowane do ich potrzeb pożywienie - dokładnie tak jak w środowisku naturalnym. 

Czytaj więcejCzytaj mniej

Asortyment liczący ponad 2 500 produktów Vitakraft składa się z karmy podstawowej, zdrowych przekąsek oraz akcesoriów do dbania o higienę zwierząt domowych. Produkty zostały sprawdzone przez miliony klientów na całym świecie. Produkty uzupełniające to akcesoria dla hodowców zwierząt. Opierając się na badaniach naukowych nawyków żywieniowych w środowisku naturalnym, Vitakraft opracowuje konkretne koncepcje dietetyczne, tworząc produkty w formie specjalnych mieszanek, które spełniają indywidualne potrzeby każdej kategorii zwierząt domowych zgodnie z ich różnorodnym pochodzeniem geograficznym. Podczas pracy pozwalamy, by prowadziła nas przyroda, spełniając wymagania każdego zwierzęcia. 

Vitakraft również w przyszłości planuje kontynuację realizacji intensywnego programu badawczego, by hodowcy mogli zapewnić swoim zwierzętom karmę i opiekę z pełną odpowiedzialnością oraz zgodnie z ich indywidualnymi potrzebami.

Wysoki poziom innowacyjności w firmie Vitakraft przedstawia rewolucję na międzynarodowym rynku hodowli zwierząt domowych. Ponad 5 000 partnerów handlowych posiada szeroki asortyment produktów Vitakraft w ponad 50 000 punktów handlowych na całym świecie. Wiele milionów właścicieli zwierząt domowych może być pewnym, iż znajdą u nas to najlepsze dla swoich zwierząt bez względu na to, gdzie się znajdują, co zapewni ich zwierzęcym towarzyszom długie i szczęśliwe życie.

Nasza filozofia firmowa

Wizja

Rozumiemy wewnętrzną więź pomiędzy człowiekiem a zwierzęciem i chcemy każdego dnia wzmacniać to wspólne „coś” między nimi. W każdym domu, w którym mieszka zwierzę i na całym świecie.

W zupełnej zgodności z przekazem naszej marki - Vitakraft. Z miłością.

Misja

Z pasją i empatią na potrzeby zwierząt domowych oraz ich właścicieli rozwijamy, produkujemy i sprzedajemy innowacyjne produkty najwyższej jakości, dostosowane do ich potrzeb. Dzięki zrównoważonym procedurom przyczyniamy się do zachowania istotnych dla życia bogactw naturalnych.

Na całym świecie każdego dnia wspieramy w ten sposób odpowiedzialne, pełne miłości i odpowiednie dla gatunku odżywianie i hodowlę zwierząt domowych. Już od kilku generacji wspieramy tym samym ten niezwykle ważny związek i pełnowartościowe wspólne życie człowieka i zwierzęcia.

Wartości

Doskonała wydajność, partnerska praca, innowacyjna siła i odpowiedzialne podejście - to filary, na których oparte są wartości naszej firmy.

Wartości te stanowią podstawę i wskazują kierunek naszego myślenia i postępowania oraz pomagają nam rozwijać się i rosnąć - jako indywidualne osobowości, jak również jako firma.

Kariera

Na całym świecie ponad 2500 pracowników codziennie produkuje i sprzedaje miliony markowych produktów wysokiej jakości firmy Vitakraft®.Firma Vitakraft oferuje bardzo interesujące i stabilne miejsce pracy dla zmotywowanych i zorientowanych na wydajność pracowników. Czekamy na Państwa aplikacje. Od chętnych oczekujemy identyfikowania się z naszymi celami firmowymi, umiejętności działania w zespole i chęci aktywnego uczestniczenia w osiąganiu wspólnego sukcesu.

Adres do korespondencji: 

Vitakraft CHOVEX s.r.o.
Třanovice 287
73953 Hnojník

e-mail: kariera@vitakraft.cz